Програма конференції

>>>>>Завантажити програму конференеції<<<<<

25 ТРАВНЯ

10.00 Відкриття Конференції: вступне слово голови Оргкомітету В.П. БЕВЗА
Пленарне засідання (читальна зала бібліотеки), головуючий Євген ЛЕНЬ
10.10 П-1 Володимир КРИВОРУЧКО. Unconventional superconductivity of superconductor ‒ half-metallic manganite nanostructures: from spintronics to Majorana-like quasiparticles
10.40 П-2 Віктор СОЛНЦЕВ. Nano-dispersion-strengthened nickel superalloys with directional intermetallic inclusions
11.10 ПЕРЕРВА НА КАВУ
Усна сесія (читальна зала бібліотеки), головуючий Михайло БІЛОГОЛОВСЬКИЙ
11.30 У-1 Едуард ЗУБОВ. Ефективне самоузгоджене поле в гібридній структурі «феромагнітний метал-надпровідник» з високою бар’єрною прозорістю
11.50 У-2 Лариса КАЙКАН. Вплив способу приготування і заміщення іонами алюмінію на структуру та магнітні властивості літій-залізних феритів
12.10 У-3 Олександр ЯРОВИЦИН. Особливості раціонального вибору присадних порошків жаростійких сплавів на нікелевій та кобальтовій основі для дугового 3D-наплавлення
12.30 У-4 Геннадій МОНАСТИРСЬКИЙ. “Core-shell” Ti-Ni-based nano-particles produced by spark erosion method and their possible energy conversion and sustainability applications
13.00 ОБІД
Пленарне засідання, присвячене 75-річчю ІМФ ім. Г.В. Курдюмова (НАН України велика конференц — зала), співголовуючі Вадим ЛОКТЄВ, Валентин ТАТАРЕНКО
14.00 Вадим ЛОКТЄВ. Вступне слово
14.15 Валентин ТАТАРЕНКО. Про пройдені етапи в науковій і науково-організаційній діяльності Інституту металофізики ім. Г.В. Курдюмова Національної академії наук України
15.00 Віктор НОСЕНКО. Аморфні та нанокристалічні стопи для промислового використання: 28 років успішної комерціалізації розробок ІМФ ім. Г.В. Курдюмова НАН України
15.30 Виступи гостей
15.45 ПЕРЕРВА НА КАВУ
Пленарне засідання (читальна зала бібліотеки), співголовуючі Геворк ГАЛСТЯН, Євген БІЛОДІД
16.00 П-3 Victor GRANKIN Nonadiabatic Conversion of the Reaction Energy via the Electron Channel on the Surface. Electrolyte-free Chemical Current Generators as an Alternative to Fuel Cells
П-4 Maksym YAREMA. Colloidal synthesis of intermetallic nanocrystals
16.45 П-5 Kostiantyn KRAVCHYK. Electrochemistry of Dual-Ion Batteries: Current Trends and Future Challenges
17.15 П-6 OIeg LAVRENTOVICH. Electric and photo-tuning of structural colors for smart windows

26 ТРАВНЯ

Студентська сесія (читальна зала бібліотеки). Усні доповіді. головуючий Ірина ГАЛСТЯН
10.00 Олександр КОРДЮК (привітання, КАУ – територія студентської науки та налагодження контактів з провідними вітчизняними і закордонними науковими центрами)
10.20 У-5 Андрій ДУМІК. Розробка методики вимірів комплексної провідності монокристалічних надпровідників у НВЧ діапазоні
10.40 У-6 Вікторія ЛЕНЬ. Non-universal optical quantum computing with continuous wave detection
11.00 ПЕРЕРВА НА КАВУ
Студентський простір (лекторій КАУ), головуючий Олександр КОРДЮК
11.00 В.А. Татаренко, Є.Г. Лень. Про ІМФ та кафедру при ньому
11.15 Віталій БЕВЗ про «лаб62»
11.30 В.М. Шадура. Про ІТФ та кафедра при ньому
11.45 Виступи представників відділів 09, 02, 30, 60 та ін., ІТФ, ІФ, ІХП (регламент 5-7 хвилин)
13.00 ОБІД
Студентська сесія (читальна зала бібліотеки). Усні доповіді. головуючий Галина МИХАЙЛОВА
14.00 У-7 Михайло ПАВЛЮК. Магнітогенез з кінетичним зв’язком
14.20 У-8 Марія БЄЛОВА. Boson sampling with realistic detectors
14.40 У-9 Тимур Биканов, О. Тітенко. Роль наночастинок, утворених при старінні сплавів заліза і міді, на ефекти пам’яті форми і надпружності
16.00 Неформальне спілкування

27 ТРАВНЯ

Усна сесія (читальна зала бібліотеки), головуючий Владислав ШИВАНЮК
10.00 П-6 Арсеній ЄВТУШЕНКО Materials science growth aspects of high-quality oxide thin films for photovoltaics
10.30 У-10 Василь ХАРЧЕНКО. Моделювання еволюції дефектної структури при нейтронному опроміненні сплавів Zr-Nb
11.00 ПЕРЕРВА НА КАВУ
Усна сесія (читальна зала бібліотеки), головуючий Володимир КРИВОРУЧКО
11.30 У-11 Яна ГЛЕК. Experimental setup for measuring the melting enthalpy of paraffin/nanoparticles phase change materials
11.50 У-12 Михайло БІЛОГОЛОВСЬКИЙ. Josephson junctions vs SQUIDs for ultra-sensitive and ultra-effective magnetic field detectors
12.10 У-13 Євген БІЛОДІД. Використання алюмінієвого сплаву у новітніх ядерних установках
12.30 У-14 Ольга ХЛІЄВА. Thermal conductivity of metal wool armored phase change materials for thermal energy storage
13.00 ОБІД
Усна сесія (читальна зала бібліотеки), головуючий Віталій ЖЕЛЕЗНИЙ
14.00 У-15 Ігор ГАХ. Зварювання монокристалів жароміцних нікелевих сплавів як інновації енергетичних газових турбін
14.20 У-16 Олексій ПАСКАЛЬ. Influence of the fullerene C60 in paraffin wax on transient heat transfer in thermal energy storage capsule
14.40 У-17 Нікіта ХЛІЄВ. Expediency estimation of new schematic solution of hybrid photovoltaic/thermal collector with direct solar energy absorption
15.00 У-18 Владислав ШИВАНЮК. Водневі технології: історія, сучасний стан, проблеми, перспективи в світі та Україні.
15.20 У-19 Дмитро ІВЧЕНКО. Methods for predicting the heat capacity of technically important liquids
15.40 У-20 Олександр ЗОЛОТАРЕНКО. Композити на основі вуглецевих нанотрубок та AL2O3 для друку 3D-виробів (CJP)
16.00 У-21 Анатолій ДАНИЛЯН. Дослідження нового виду охолодження головних двигунів морських суден з використанням присадки мультиграфену.
16.20 ПЕРЕРВА НА КАВУ
ПІДСУМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

СТЕНДОВІ ДОПОВІДІ — ПРОТЯГОМ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ